Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı

Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 10 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Önceliğimiz; üretim yapan ağır sanayi işletmeleri olmakla birlikte, hemen her sektöre hizmet sunabilecek Ürün çeşitliliğine sahip bir firma olmaktan guru duyuyoruz. İş tulumu, pilot tipi tulum, askılı tulum, t-shirt polo çeşitleri, kot iş elbisesi, kot mont tipi iş elbisesi, özel üretim kot montlar, su geçirme, mont, polarlı ve kapitoneli anorak yelek, iş yeleği, safari yelek, şapka, bere, kaşkol. İş önlüğü, fırıncı önlüğü kargo pantolon kareli bayan iş önlüğü, ikaz yeleği, reflektörlü mont, baret, kep ve daha birçok ürünü, ürün gruplarının arasında sayabiliyoruz" Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı

Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı

 
  • ISO 9001:2008 Kalite politikasını benimsemiş, TSE-HYB Türk standartlarına uygun olarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
 
Atabar Tekstil ,2001 yılında, endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmaların,iş elbisesi ve türevi ihtiyaçlarını karşılamak üzere Adana’da üretimine başlamıştır.İlk yıllarda göreli olarak daha sınırlı düzeyde adetlerle ilerleyen firmamız,artan taleplerle birlikte, makine parkurunu genişleterek ulusal ve uluslararası ticaret yapan fabrikaların üniforma ve koruyucu ekipman satınalımlarında tercih edilmeye başlanmıştır. İş elbisesinden, tshirt’e, şapkadan, monta, iş önlüğünden, iş tulumuna, sweatshirtten, Pantolona, özel tasarım promosyon tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazeyi üretim ajandasına ilave edebilmiştir.Son dönemde oluşan Avrupa Birliği normlarına Kendisini entegre ederek, Almanya,İtalya ve Ukrayna’daki müşterilerine cevap Verebilmiştir. Amacımız ülkemizin seçkin firmalarına,özgün tasarımlarla hazırlayacağımız  İş kıyafetleri ile çözüm ortağı olabilmektir.Dinamizmimizi bizi ileriye götüren memnun müşterilerimizden alıyor ve her geçen gün büyüyen kapasitemizle, daha iyisini meydana getirebilmek için çalışıyoruz. Sizleri de ailemizde görmek ümidiyle… 
"Satışlarımızın %70 ini E-Ticaret üzerinden yapıyoruz." İki atölye ve toplam 24 kişiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri gruplarının ağırlıklı olarak ulusal firmalardır. Ulusal bazda ve her geçen gün sektörde gelişen yenilikleri takip ederek hizmet sunmaktayız. İmalatımızda özellikle tasarım boyutuna da çok önem vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz firmaların izlerini, ürüne yansıtmaya özen göstermekteyiz. "Herhangi bir aracıyla, fason üretim yapmıyoruz Müşterimizi kendi firmamızın atölyelerinden çıkan emekle kendimiz giydiriyoruz. Türkiye'nin hemen her noktasına ürün yolluyoruz. Mardin'den, İzmir’e; Artvin’den Ankara'ya kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunuyoruz. Satışlarımızın yaklaşık yüz-de 70'ini ise e-ticaret yoluyla, Internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yurtiçinde faal olarak hizmet sunan, Türkiye'nin hemen her noktasına ürün satışı gerçekleştiren Atabar Tekstil kalite standartları çerçevesinde üretim yapmaktadır. Sektörde, Adana da bir firma olarak ulusal anlamda bir kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz, müşteri portföyümüzde bulunan kurumsal şirketler, kalitemizin temiz bir göstergesidir. Bundan sonraki süreçlerde de kalite standartları çerçevesinde tüm kurumsal çalışmaları yapmak için çalışıyoruz. Atölyelerimizde imalatı yapılan ürünler hakkında detaylı bilgiyi web sitemizde bulacaksınız. t-shirt gruplarından mont çeşitlerine; pantolondan tutuma kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesiyle, bir firmanın tüm giyim ihtiyacını karşılayabilmeye yönelik hizmet sunuyoruz.
 
Bitlis İş Elbiseleri İmalatı ve Satışı


HAKKIMIZDA

Atabar Tekstil iş elbisesi ve promosyon kıyafeti imalatı yapan firmamız aynı zamanda iş güvenliği malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Endüstriyel iş elbiseleri ve promosyon kıyafetleri imalatında yaklaşık 16 yıldır hizmet sunan Atabar Tekstil bölge sanayilerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Sektörde, Adana da bir firma olarak ulusal anlamda bir kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. İş tulumu, pilot tipi tulum, askılı tulum, t-shirt polo çeşitleri, kot iş elbisesi, kot mont tipi iş elbisesi, özel üretim kot montlar, su geçirme, mont, polarlı ve kapitoneli anorak yelek, iş yeleği, safari yelek, şapka, bere, kaşkol. İş önlüğü, fırıncı önlüğü kargo pantolon kareli bayan iş önlüğü, ikaz yeleği, reflektörlü mont, baret, kep ve daha birçok ürünü, ürün gruplarının arasında sayabiliyoruz. iş elbisesi satan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.